Konsultacje on-line z dietetykiem

Nazywam się Małgorzata Skupińska. Jestem dyplomowanym dietetykiem i biotechnologiem. Swoim podopiecznym pomagam poprawić sylwetkę, zdrowie i samopoczucie dzięki właściwemu odżywianiu. Wśród moich najmłodszych klientów wraz z ich rodzicami zaszczepiamy zasady zdrowego żywienia oraz stylu życia, aby później, w nastoletnim i dorosłym życiu decydowali się na zdrowsze wybory żywieniowe.

Posiadam szeroką wiedzę w zakresie fizjologii i patofizjologii organizmu człowieka, diagnostyki laboratoryjnej oraz zasad zdrowego odżywiania. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, webinarach i warsztatach o najnowsze doniesienia naukowe z zakresu zasad odżywiania, chorób klinicznych i ich dietoterapii oraz wpływu czynników cywilizacyjnych na ludzki organizm.

Od jakiegoś czasu fascynuje mnie również ludzka psychika. Próbuję znaleźć odpowiedź dlaczego mimo że chcemy coś zmienić, rzadko to zmieniamy? Również w kontekście stylu odżywiania się.

Uważam, że aby dieta mogła być w pełni skuteczna najczęściej powinna być dopasowana indywidualnie, smaczna i w miarę możliwości łatwa i szybka w przygotowaniu.