Sensoplastyka®

Sensoplastyka® to marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100lat.
Naszym celem jest wspieranie rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni oraz oparcie procesu twórczego na podejściu coachingowym.
Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-):

Sensoplastyka® to polisensoryczna, multikolorowa, wielozapachowa przestrzeń możliwości:-)

Sensoplastyka® to mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta ekologicznych barw.

Sensoplastyka® wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej tym „łatwiej” nam się myśli, tym sprawniej przebiegają wszelkie procesy analizy i syntezy w umyśle zarówno małego dziecka jak i osób dorosłych.

Zajęcia prowadzi: Dominika Głowińska
Terminy:
12 lutego 2019 (wtorek) godzina 17:00 - dla grupy Skrzaty
15 lutego 2019 (piątek) godzina 16:00 - dla grupy Nutki
19 lutego 2019 (wtorek) godzina 17:00 - dla grupy Żaby
26 lutego 2019 (wtorek) godzina 17:00 - dla grupy Misie

Bardzo prosimy osoby chętne o wpisanie się na listę zgłoszeniową dostępną w Przedszkolu.